Free Mod Kelime Gezmece 2

0.3.1

Download APK
4.7/5 Votes: 16,189
Version
0.3.1
Updated
May 17, 2021
Requirements
4.4 ve sonrası
Size
65M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Free Mod Kelime Gezmece 2

Yıllardır en çadequate oynanan kelime bulmaca oyunu olan kelime gezmece sevenler için yepyeni bir oyun: kelime gezmece 2 Özlü sözler. 2020 yılı itibarıyla cümle gezmece layoutındaki ilk oyun olma özelliğine sahip olan kelime gezmece 2 türkçe kelime oyunu arayanların ilk tercihi olacak. Bulmaca oyunlarını veya kelime bulmaca oyunlarını seviyorsanız ve eğlenceli bir kelime bulmaca oyunu arıyorsanız bu kelime oyunu tam length göre!

kelime oyunu ve bulmaca sevenler için tamamen benzersiz bir oyun olan kelime gezmece 2 oyununda, bir özlü söz içerisindeki bazı kelimeler açıkken, kapalı kelimeleri bulmaya çalışıyorsunuz. Düşünürlerin sözleri, ünlülerin sözleri, atasözleri ve deyimler, eğlenceli sözler, movie ve dizi replikleri, yeşilçam replikleri, reason edici ve ilham verici sözler ve çadequate daha fazlası. Birbirinden güzel sözleri çözmeye çalışırken eğleneceksiniz.

türkiyenin eşsiz güzelliklerini yansıtan muhteşem manzaralara eşlik eden müziklerle sıkılmadan oynanabilecek bir kelime oyunu olan kelime gezmece 2 aynı zamanda eğitici bir oyun.

yeni kelime ve sözcüok bulmaca oyununuz! Kelime arama ve sözcüok bulmaca oyunlarını seviyorsanız ve özgün bir kelime bulmaca oyunu arıyorsanız bu oyun tam length göre! Kelimelerin dünyasında bir geziye çıkmaya var mısınız? Kelime gezmece 2 ile hem kelime bilginizi geliştirerek beyin jimnastiği yapın hem de eşsiz müzikler eşliğinde birbirinden güzel manzaralarının tadını çıkarın! Oyunların hepsi bu kadar güzel değil! Sadece kelime gezmece 2 sizi türkiyenin en güzel yerlerini gezdirecek bir türkçe kelime ve akıl oyunudur.

Çadequate farklı türden oyun sevenler buraya! Zeka oyunları, ücretsiz oyunlar ve eğlenceli oyunları seviyor iseniz en güzel oyunlardan birisi kelime gezmece 2! En popüler oyunlardan ve en değişik oyunlardan bir söz oyunu karşınızda. Kelime avcısı olmaya hazır mısınız? Gizli kelime bul ve puanını arttır. Harfleri birleştirmeye şimdi başlayın!

günlüok hayatın stresi contemporary hayatın en büyüok sorunu. Zor oyunlar ve en eğlenceli oyunlardan birisi olan kelime gezmece 2 günün yorgunluğunu atabileceğiniz bir oyun. Evde, metroda ve otobüste ücretsiz ve internetsiz olarak oynayabilirsiniz.

Kelime Gezmece 2 Mod Apk Full

– bulmak istediğiniz kelimenin üzerine tıklayın
– takıldığınızda ipucu kullanmak için “İ%” butonuna tıklayın.
– İstediğinizde tabaktaki harflerin sırasını değiştirin.
– video izleyerek veya satın alarak daha fazla ipucu elde edin.

Özellİkler
• 100lerce eşsiz zorluk seviyesi ve bölüm
• Ücretsiz günlük bonus ödülleri
• daha fazla ödül toplamak için bonus kelimeleri bulma
• basit ve oynaması kolay arayüz grafikleri
• yetişkinler için kelime dağarcığını geliştirme
• beyin için günlüok harika egzersizler
• İstediğiniz zaman ve her yerde offline oynayabilme
• türkiyenin benzersiz yerlerinden eşsiz seyahat teması
• en güzel oyunlar ve bilmece oyunları sevenler için tasarlandı
• İnternetsiz oyunlar içinde zeka oyunu ve kelime avı
• seviyeli oyunlar ve her seviyede artan kelime sayısı
• zor oyunlar sevenler için günlük bulmaca
• internetsiz kelime oyunu.

kelime gezmece en yeni oyunlardan olmasına rağguys dünyanın güzel oyunları arasına girdi ve popüler ücretsiz oyunlardan biri haline geldi. Bütün kullanıcılarımıza teşekkürler! Aynı ilgiyi kelime gezmece 2 için de göstereceğinizi umuyoruz.
———–
umarız oyunumuzu sevmişsinizdir! [email protected] Com e-posta adresimiz üzerinden her zaman bize yazabilirsiniz.

bizi takip edin: fb. Com/kelimegezmece/
———–
bazı müzikler ve sesler freemusicarchive. Org adresinden alınmıştır.

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Facebook comments